.
:: صفحه اصلی :: پروژه‌ها :: مديران و كادرفني :: تازه‌ها :: دريافت فايل :: درباره ما :: تماس با ما :: جستجو در سایت :: پست الکترونیک ::
..
صفحه اصلي arrow درباره ما  
   
 
چاپ
شرکت رمپ در سال 1350 از ادغام دو شرکت مهندسین مشاور دفتر فنی ایران  و مهندسین مشاور ترابرد ، با موضوع انجام مطالعات و طراحی پروژه‌های ترافیک ، معماری ، شهرسازی ، فرودگاه ، راه و تقاطع‌های همسطح و غیرهمسطح تاسیس گردید. طی سالهای 1351 تا 1361 عمده فعالیتهای شرکت بر پروژه‌های فرودگاه و راهسازی متمرکز بود . در سال 1357 شرکت رمپ دارای فضایی بالغ بر 2000 متر مربع برای دفتر مرکزی ، 100 نفر پرسنل دفتری ، 40 نفر پرسنل نظارت و 51 وسیله نقلیه بوده است. در سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی و به خصوص از سال 1375 به بعد شرکت رمپ در انجام پروژه‌های مطالعات و ساماندهی ترافیک شهرها و طراحی تقاطع‌های همسطح و غیرهمسطح ، با شهرداری‌های شهرهای مختلف همکاری نموده است . همچنین  این مهندسین مشاور در سالهای 1382 تا کنون به عنوان مشاور امین وزارت راه و ترابری ، به عنوان عامل چهارم ، کنترل مطالعات مشاورین را برای این وزارتخانه انجام داده است. شرکت ، متناسب با گسترش فعالیتهای کاری خود ، در استانهای خراسان، شیراز، مركزی، اصفهان و یزد نیز دارای دفتر بوده است.

شرکت رمپ به عنوان مشاور مورد تایید وزارت کشور ، برای انجام مطالعات ساماندهی حمل و نقل و ترافیک شهرهای کشور با شهرداری‌های شهرهای مختلف همکاری داشته و دارد.
درحال حاضر با بیش از 39 سال فعالیت، این مهندسین مشاور توانسته است تا ضمن انجام خدمات مطلوب، پرورش نیروی کاری مجرب و متخصص و همچنین اندوختن کوله‌بار سنگینی از تجارب ارزشمند، در زمینه‌های مختلف مهندسی ، نقش ارزنده‌ای را در رشد و شکوفایی حرفه خود ایفا نماید.
مدیریت شرکت، جزو موسسین جامعه مهندسان حمل و نقل ایران بوده و شركت رمپ نیز سالهاست  به عنوان یکی از اعضای فعال ، افتخار عضویت جامعه مهندسان مشاور ايران در سه گروه راه و راه‌آهن، ترافیک و حمل و نقل و فرودگاه را دارا می‌باشد.

 
شركت فرودگاه‌هاي كشور سازمان هواشناسي كشور وزارت راه و ترابري هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران (هما) جامعه مهندسان مشاور ايران راه‌آهن جمهوري اسلامي ايران (رجا) سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي

تمامي حقوق مادي و معنوي اين سايت تا پايان سال 1391 متعلق به شركت مهندسين مشاور رمپ مي‌باشد

..